MILANO

Kostka Milano to system czterech różnorodnych kamieni. Swym wyglądem przypominają starannie cięte i gładkie płyty kamienne o prostych krawędziach, połączone między sobą wąskimi spoinami.

Wzór kostki został zaprojektowany tak, aby móc stworzyć z niej nawierzchnię o oryginalnej kompozycji stosunkowo dużych kostek. Dzięki różnym wielkościom możemy stworzyć dynamiczny wygląd.

Parametry produktu:
Wykończenie licaBez fazy
Grubość (cm)6
Wymiary (cm)30x18, 20x18, 25x18, 35x18
Ilość m2 na palecie9,9
Przykładowe wzory / realizacje:
Inne produkty z tej kategorii:
 • ARES
  Nowość

  Kotka ARES charakteryzuje się prostokątnym kształtem o sześciu wymiarach kamieni w atrakcyjnej kolorystyce. Posiada doskonałe parametry użytkowe, ostre krawędzie, nieregularną, rustykalną wierzchnią warstwę dzięki czemu jest chętnie stosowana na tarasach i podjazdach.

  Szczegóły produktu
 • NAPOLI

  Kostka brukowa NAPOLI dostępna jest w trzech prostokątnych kształtach o różnych wymiarach z delikatną nano fazą. Zaprojektowana z myślą o harmonii i prostocie. Idealna do miejsc, które sprzyjają skupieniu i wypoczynku.

  Szczegóły produktu
 • LAMELI

  Kostka LAMELI charakteryzuje się nowoczesnym designem co daje nam wiele możliwości aranżacji. Poza klasycznym ułożeniem naprzemiennym z przesunięciem lub bez, może być również układana w modny wzór "jodełka".

  Szczegóły produktu
 • HOLLAND

  Kostka brukowa HOLLAND to klasyczny kształt prostokąta.

  Szczegóły produktu
 • BEHATON

  Dwie grubości kostki BEHATON pozwalają dopasować ją do projektowanego obciążenia powierzchni. Doceniając wytrzymałościowe zalety tej kostki, produkujemy ją w standardowych barwach a także na zamówienie w kolorystyce melnaży.

  Szczegóły produktu
Dofinansowanie

Zakład produkcji:

Nowa Kornica 16
08-205 Kornica

Biuro:

Stara Kornica 281
e-mail: an.bet@vp.pl

Telefon kontaktowy:

605 297 541

AN-BET